ПЕЧАТЕЊЕ и ПРОМОТИВНИ РЕКЛАМНИ ПАКЕТИ

Изготвени пакет понуди на изработени рекламни материјали, промотивни артикли и корпоративни ситни подароци, избалансирани за потребите на  помали потрошувачи

Испиши: Листај / Мрежа
Прикажи:
Подреди по:
 Печатење на пенкала
Печатење на вашето лого на пенкала, цената е за отисок по парче и количина од 50 парчиња п..
мкд 5.90
Без данок: мкд 5.00
Апликации за ѕид и мебел
http://www.anfil.webege.com/galerija/index.php/dekorativni-aplikacii РАЗГЛЕДАЈ !!! Апликации..
беџ 44мм
..
мкд 44.99
Без данок: мкд 38.13
Беџ 58мм
..
мкд 54.99
Без данок: мкд 46.60
Двостран држач за постер
Држач за два постери, еден од предна еден од задна страна. Висината е поддесива, и максимална должин..
мкд 2,960.00
Без данок: мкд 2,508.48
Изработка-печатење на дипломи, свидетелства... ..
Знаменце за на маса со пластичен држач
Знаменце за на маса со пластичен држач димензии ја знамето 210*99.Испечатено на 180 гр. моден картон..
мкд 70.80
Без данок: мкд 60.00
Календар ѕиден - лајт
Ѕиден календар со повеќе колорни теми и мотиви за 2014 г, со отпечатено лого на вашата компанија, на..
мкд 35.40
Без данок: мкд 30.00
Календар за на маса
Календар за на маса - фото галерија. Изработен на сјајна фотохартија 250 грама. Во цената е вк..
мкд 99.12
Без данок: мкд 84.00
лењирче промотивно пакет 100 парчиња
Тврдо пластифицирано ленјирче како промотивен материјал, долго време ќе ги потсетува вашите ком..
мкд 708.00
Без данок: мкд 600.00
Магнети
Магнети испечатени по ваша желба ( ваше лого, ваша слика, визит карта, покана за вашата прослав..
мкд 1.77
Без данок: мкд 1.50
Пази куче - налепница
ПВЦ водоотпорна налепница дополнително пластифицирана. Димензија 20*14,5см. Лепливо на матал, ..
мкд 59.00
Без данок: мкд 50.00
Пакет 100 печатени 9" балони
100 парчиња печатени 22,5 цм пречник балони со ваше лого или порака, со вклучени стапчиња-држачи.Бал..
мкд 2,499.24
Без данок: мкд 2,118.00
пакет 200 брендирани - печатени кеси за бутици
Кеса 330мм*430мм, носивост >5кг. Пакет наменет за мали и новоотворени бизниси.( Материјалот на ке..
мкд 999.46
Без данок: мкд 847.00
Пакет 30 печатени 9" балони
30 парчиња печатени 22,5 цм пречник балони со ваше лого или порака, со вклучени стапчиња-држачи.Бало..
мкд 999.46
Без данок: мкд 847.00
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023